ABD Yatırım Zirvesi
ABD Yatırım Zirvesi

Dünyanın en çok yabancı yatırım çeken ülkesi olan Amerika Birleşik Devletleri’nin sunduğu fırsatların sergilendiği etkinliklerden biri olan The Select Investment USA Yatırım Zirvesi (Select USA Summit), 10-12 Haziran 2019’da Washington DC’de gerçekleşecek. Zirve için kayıtlar başladı!

Select USA zirvesi, iş dünyası liderlerini ve küresel yatırımcıları 10-12 Haziran tarihleri arasında ABD’de buluşturuyor. ABD’deki en önemli yatırım ve teşvik etkinliklerinden olan zirve, tüm katılımcılara yeni iş ilişkileri kurma ve geliştirme olanağı sunuyor
Uluslararası üst düzey yetkililerin ve hükümet liderlerinin katılacağı zirvede geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Amerika’daki güncel yatırım fırsatları hakkında görüşler sunulacak, yatırım fırsatları ve teşvikler hakkında yatırımcılara bilgi verilecek.
Önceden programlanan birebir görüşmeler, yatırımcılara ilgili oldukları eyaletler hakkında araştırma yapıp, yatırım projelerini eyalet kalkınma ajansı yetkilileriyle paylaşma ve daha fazla bilgi edinme imkânı sunacak.

ABD’de firma kurmak ya da mevcut operasyonsuzu geliştirmek istiyorsanız, Select USA aradığınız soruların cevaplarına kısa sürede, ucuza ve kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak. ABD’de nasıl, nerede ve neden yatırım yapmak isteyeceğinizi keşfedeceksiniz.
Yatırım Zirvesi, üst düzey katılımcıları sayesinde iletişim ağınızı genişleterek, iş fırsatları yakalamanızda yardımcı olacaktır.
Yatırım olasılıklarının gerçeğe dönüşmesine yardım edebilecek danışmanlar ile görüşebilirsiniz.

En yeni politika ve iş dünyası eğilimlerini görüşebileceğiniz üst düzey yöneticiler ve hükümet yetkilileriyle bir araya gelme imkânı bulabilirsiniz. 2019 yılı katılım ücreti 975$ olarak belirlenmiştir.

2019 Select USA Yatırım Zirvesi Kazanımları

• Yüzlerce ekonomik kalkınma ajansı ile tek bir çatı altında buluşup, yatırımınız için lokasyon seçimi konusunda destek alabilirsiniz.
• ABD’de aktif olarak yatırım yapabilecekleri proje ve firmaları arayan seçilmiş potansiyel yatırımcı firmalarla tanışabilirsiniz.
• Yatırım olasılıklarının gerçeğe dönüşmesine destek sağlayacak danışmanlar ile tanışıp destek alabilirsiniz.
• En yeni politika ve iş dünyası eğilimlerini görüşebileceğiniz üst düzey yetkililer ve hükümet yetkilileriyle bir araya gelme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kaynak: selectusasummit.us